İndir5 > Mobil > Windows Phone > Onefootball İndir (Windows Phone)

Onefootball İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda futbol adında her şeyi bulabileceğiniz bir futbol haber uygulaması.

3 Şubat 2017
124
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 6.08 MB
Sistem : Windows Phone 8 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Onefootball GmbH

Windows Phone İçin Futbol Haber Uygulaması

Onefootball uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir futbol haber uygulamasıdır. Bu uygulama ile futbol ile ilgili her türlü habere anında ulaşabilirsiniz. Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak yayınlanan uygulamada futbol haberlerini, canlı maç sonuçlarını, transfer haberlerini, istediğiniz takım ile ilgili gelişmeleri v.b. bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Oldukça popüler olan Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama başta Süper Lig olmak üzere Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ile Avrupa’nın önde gelen liglerinden en son haberlere ulaşabileceksiniz. Tabi bu haberler içinde videolarda var. Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı mevcut.

Onefootball windows phone-1

Windows Phone cihazlarınızdan fisktür ve maçlara ait istatistikleri de görebileceğiniz uygulama her gün yazılan futbol haberlerine de yer vermekte. Röportaj ve basın toplantılarının yanı sıra Windows Phone cihazınızdan maç özetlerini de izleyebilirsiniz. Kısacası futbol ile ilgilenen birisinin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayacak bir uygulama.

Onefootball Ekran Görüntüleri

Onefootball Video

https://www.youtube.com/watch?v=S3l0GCF2vrA


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.