İndir5 > Windows > Outlook Express İndir

Outlook Express İndir

Microsoft Outlook Express masaüstünüzde çevrimiçi iletişim kurmanızı sağlar. Çalışma arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla e-posta alışverişi yapmak veya fikir ve bilgi alış verişi için haber gruplarına katılmak için İhtiyacınız olan bütün araçlar burada.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 1 MB
972
Sponsorlu Bağlantılar
3 Yorum

Ücretsiz E-Posta Programı

Microsoft Outlook Express programı kullanıcı dostu olan ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen vie e-posta programıdır. Programın sadeliği, e-posta konusunda hızlı ve etkin iletişim isteyen kullanıcılar için ideal bir programdır. Mesajlarınızı hızlandırmak için sabit kullanabilirsiniz ve bu mesajlara kişiselleştirilmiş bir imza ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Outlook Express’in düzenleme yetenekleri piyasadaki diğer paketlerde olduğu gibi çok yönlü olmayabilir. Ama temel işlevleri yeterince gerçekleştirmekte. Hotmail gibi e-posta hesaplarından gelen mesajları almak için Outlook Express kurabilirsiniz. Yeni bir mesaj aldığınızda anında sizi uyarır.

Outlook Express windows

Bu sürekli bir e-posta sağlayıcısıdır. ;İntenet sayfası üzerinden oturum açmadan e-postaları görmek için kullanışlı bir yoldur.


Benzer İndirmeler

3 Yorum

 1. Sorun 1:Microsoft Outlook 2009 istiyorum ama burada Microsoft Outlook Express var.

  Sorun 2:Setup dosyası açılmıyor.(Bu kadar basit.)

  Şikayet:Lütfen Şikayet 1 ve 2’deki sorunları düzeltin.İyi günler.

  Cevapla
  • zaten yazının başlığı outlook express. eğer outlook 2009 arıyorsanız o zaman outlook 2009 başlıklı bir yazı bulun.

   Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.