İndir5 > Windows > Panda Free Antivirus İndir

Panda Free Antivirus İndir

Bir bilgisayarda mutlaka olması gereken programlardan olan antivirüs programı ihtiyacınızı Panda Free Antivirus programı karşılayacaktır.

7 Aralık 2016
202
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2 MB
Sistem : Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : 2016
Üretici : Panda Software

Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

Bir bilgisayarda olmazsa olmaz programlardan birisi de hiç şüphesiz bir antivirüs programıdır. Özellikle internetin bağlı olduğu bir bilgisayara şart. Bu kategoride Panda antivirüs programının ücretsiz sürümü olan Panda Free Antivirus programı lider antivirüs programları arasında kendine yer bulmuş bir program. Aynı zamanda Türkçe olan bu program en son çıkan tehditlere karşı sizi korumakta. Program malware, adware, trojan, virüs gibi birçok tehdide karşı korumakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Eski ismi Panda Cloud Antivirus olan bu sürümün Windows 8’de metro arayüzü özelliği de var. Program ile bilgisayarınızı yada harici bir USB/HDD gibi sürücüyü tarama yaptıktan sonra karşınıza çıkan tehditler karantinaya alabilir veya silebilirsiniz. Eğer isterseniz bir tarama zamanı belirleyerek otomatik tarama da yaptırabilirsiniz.

Panda Free Antivirus windows-2

Programın USB Aşısı modu da mevcut. Bu mod ile bilgisayarınıza takılan USB’lerden gelebilecek tehditleri engellemekte. Diğer bir özellik ise Kurtarma Kiti özelliği. Bu özellik ile zararlı yazılımların ve virüslerin bilgisayarınızdan dosyaları silmesini engeller.

Panda Free Antivirus Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.