İndir5 > Windows > Pasor Parsel Sorgu Programı (Windows)

Pasor Parsel Sorgu Programı (Windows)

Bu ücretsiz ve Türkçe program sayesinde istediğiniz parselin durumunu, kime ait olduğunu ve benzer bilgileri görebilir ve kadastro durumunu öğrenebilirsiniz.

10 Ocak 2017
Ücretsiz Türkçe Web
3198
Sponsorlu Bağlantılar
15 Yorum

Windows için Parsel Sorgu Programı

Mobil platformlar için geliştirilen ve önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşan Pasor Parsel Sorgu programı, mobil platformlardan sonra şimdide masaüstü kullanıcılarına sunuluyor. Hali hazırda mobil platformlarda parsel sorgu hizmetini yapabildiğiniz uygulamanın masaüstü sürümünde de Türkiye Geneli Kadastro durum sorgulamaları yapılabiliyor. Üstelik, programın masaüstü sürümünün çok daha stabil ve iyi çalıştığını da söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar


Detaylı Bilgilendirme Ekranı

Program ekranında sorgulama yaptığınız ya da yapmak istediğiniz bir yerin kadastro durumunu görüntüleyebilir ya da parsele ait diğer tüm bilgilere sorgulama ile ulaşabilirsiniz. Yine mevcut tapu bilgileri kullanarak sorgulama yapabileceğiniz uygulamada il, ilçe, mahalle, pafta, ada, parsel, alan ve nitelik bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Pasor Parsel Sorgu Programı

Pasor Parsel Sorgu Programı

Parsel sonuçlarını KML verisi olarak alabildiğiniz Pasor Parsel Sorgu programı, aynı zamanda parselin şekli ve konumunu da gösterebiliyor. Mevcut kadastro üzerinde yapılan tüm işlemler ve daha fazlasına ulaşmanıza imkan tanıyan uygulama ile CBS içerikli pek çok veri de bulunuyor. Sizde gelişmiş parsel sorgu programı arıyorsanız bu programa mutlaka göz atmalısınız.

ÖNEMLİ: PROGRAM YAYINDAN KALDIRILDIĞI İÇİN TKGM’NİN SİSTEMİNE YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Pasor Parsel Sorgu Programı Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

15 Yorum

 1. PASOR VEYA BENZER PROĞRAMLARIN İPONE VE İPODE UYUMLU PROĞRAMI VARMI.
  VARSA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
  İYİ ÇALIŞMALAR SAYGILAR.
  MURAT ÇELİKEL

  Cevapla
 2. PASOR VEYA BENZER PROĞRAMLARIN İPONE VE İPODE UYUMLU PROĞRAMI VARMI.
  VARSA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
  İYİ ÇALIŞMALAR SAYGILAR.

  Cevapla
  • Bu program sadece Android platformu için yayınlamış. Bir de Windows Phone için apk olarak bulabilirsiniz. Ama iOS platformu için henüz yok.

   Cevapla
  • resmi sayfa hala hizmette. çalışıyor olması gerekiyor. sitemizdeki indirme linkinden resmi siteye gidin ve oradan bilgisayarınıza yada Android akıllı telefon/tabletinize indirin ve tekrar deneyin.

   Cevapla
  • Eğer bir sorun varsa program üreticisi ile ilgilidir. Sitemizden sadece indirme linki verilmektedir. Yönlendirildiğiniz sayfa program üreticisinin resmi sayfasıdır. Bu sayfadaki Parsel sorgulama bölümünde yer alan Masaüstü sürümü indir yazısına tıklayın.

   Cevapla
 3. program uzun süredir çalışmıyor. cep telefonumuzla araziyi elimizle koymuş gibi buluyorken şimdi ücretli yapsalar da alsak diyoruz. başka program da yok bu program gibi.. yusuf yerlikaya bu işe bir çözüm aciiiiiiiiilllll

  Cevapla
 4. PASOR programınız artık çalışmıyor.. iptalmi ettiniz yoksa başka versiyonumu var ???

  Cevapla
 5. Kadastro müdüğlüğü bu tür proğramların hepsininin iletişimini kopardı, o sebepten bu ve benzeri proğramlar çalışmıyor artık, sadace tkgm’nin proğramı çalışıyor, ama o da navigasyon ile bağlantılı değil.

  Cevapla
 6. arkadaşlar <tkgm parsel sorgulamayı mobil olarak indirin devletin resmi sitdesidir cok guzel yapılmış

  Cevapla
 7. pasor daha önce çok sevmiştim işimede yaradı fakat bır ara bozulunca bıraktım şimdi yeniden faydalanmak istiyorum

  Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.