İndir5 > Mobil > Android > Passo İndir (Android)

Passo İndir (Android)

Android cihazlardan Passo uygulamasını kullanarak Passolig Kart başvurusu yapabilir, karta para yükleyebilir, bilet satın alabilir ve uygulama ile statlara kartsız giriş yapabilirsiniz.

2 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe Cihaza göre değişir v.Son sürüm
116
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Passolig Uygulaması

Passolig uygulaması nedeniyle artık maçlara gitmek isteyen herkesin bir Passolig Kartı olmak zorunda. Önceleri Passolik kartı olmak oldukça uğraştırıcıydı. Ancak Android için geliştirilen resmi Passolig uygulaması sayesinde kart almak, bilet almak, bileti başkasına transfer etmek ve diğer işlemler çok kolay olmuş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar


Passolig Kart başvurusu: Android için Passo uygulamasını indirerek Passolig Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Ve kart başvurusunu yaptıktan sonra kartın elinize ulaşmasını beklemeden maç biletini satın alabilirsiniz. Ve yine kartın elinize ulaşmasını beklemeden mobil uygulamanızdaki bilet ile maçlara girebilirsiniz.

Kartsız statlara giriş: Passo uygulamasına getirilen son yenilik sayesinde artık PassoLig Kartınız yanınızda olmadığında da maçlara girebileceksiniz. NFC ve OR kod ile direk Passo uygulamanız üzerinden statlara giriş yapabileceksiniz.

Passolig transferi: Maçlara gidemeyecek olanlar Passolig Kartlarını başkalarına transfer edebiliyor. Passo uygulaması sayesinde maç biletinizi yada kombinenizi dilediğiniz bir Passolig Kart sahibine hiçbir ücret ödemeden hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Kart yenileme ve para yükleme: Android cihazlarınız üzerinden Passo uygulamasını kullanarak kartınızı yenileyebilir ve Passolig Kartınıza dilediğiniz bir kartı kullanarak anında para yatırabilirsiniz.

Passo Uygulama Videosu

Android İçin Passo Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.