İndir5 > Mobil > iOS > Passo İndir (iPhone/iPad)

Passo İndir (iPhone/iPad)

Passo uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan Passolig kart başvurusu yapabilir, karta para yükleyebilir, transfer işlemleri yapabilir ve statlara giriş yapabilirsiniz.

2 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 45 MB v.Son Sürüm
111
Sponsorlu Bağlantılar

iOS İçin Passolig Uygulaması

Passolig Kartı olmadan artık maçlara girilmiyor. iOS cihazlar için geliştirilen Passo uygulaması sayesinde artık Passolig kartı almak çok kolay oldu. iPhone ve iPad cihazlarınızda bu resmi Passolig uygulamasını kullanarak Passolig kart başvurusu yapma, bilet almak, bileti başkasına transfer etmek ve diğer işlemler çok kolay olmuş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar


Passolig Kart başvurusu: iPhone ve iPad için Passo uygulamasını indirerek Passolig Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Ve kart başvurusunu yaptıktan sonra kartın elinize ulaşmasını beklemeden maç biletini satın alabilirsiniz. Ve yine kartın elinize ulaşmasını beklemeden mobil uygulamanızdaki bilet ile maçlara girebilirsiniz.

Kartsız statlara giriş: Passo uygulamasına getirilen son yenilik sayesinde artık PassoLig Kartınız yanınızda olmadığında da maçlara girebileceksiniz. NFC ve OR kod ile direk iOS cihazlarınızdan Passo uygulamanız üzerinden statlara giriş yapabileceksiniz.

Passolig transferi: Maçlara gidemeyecek olanlar Passolig Kartlarını başkalarına transfer edebiliyor. Passo uygulaması sayesinde maç biletinizi yada kombinenizi dilediğiniz bir Passolig Kart sahibine hiçbir ücret ödemeden hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Kart yenileme ve para yükleme: iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden Passo uygulamasını kullanarak kartınızı yenileyebilir ve Passolig Kartınıza dilediğiniz bir kartı kullanarak anında para yatırabilirsiniz.

Passo Uygulama Videosu

iOS İçin Passo Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.