İndir5 > Blog > Passo Uygulaması İle Maçlara Cep Telefonuyla Girmek Mümkün

Passo Uygulaması İle Maçlara Cep Telefonuyla Girmek Mümkün

Android ve iOS kullanıcıları Passo uygulamasını kullanarak Passolig karta gerek kalmadan direk cep telefonları ile statlara giriş yapabilecek.

2 Ağustos 2017
508
Sponsorlu Bağlantılar

Passolig Kart Olmadan Statlara Giriş Yapılacak

Türkiye Spor Toto Lig ve TFF 1.Lig’de maçları izlemek için taraftarlar Passolig Kart sahibi olmak zorunda. Neredeyse 3 milyon Passolig kullanıcısı var ve bu sayı her geçen gün artarak devam ediyor. Passolig Kart ile statlara girme zorunluluğu Passo mobil uygulaması ile kalkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Passo isimli resmi mobil uygulama ile bundan böyle statlara girmek mümkün olacak. Yani statlara girmek için ille de yanınızda Passolig Kartının olmasına gerek kalmayacak. Artık yanınızda kartınızı taşımanıza gerek kalmayacak.

Passo mobil uygulaması ile statlara giriş 2017-2018 sezonunun başından itibaren uygulanacak. İlk olarak Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerimizin statlarına giriş için aktif edilecek olan mobil uygulama, zamanla bütün statlarda geçerli olacak.

Passo uygulaması şuan itibari ile Android ve iOS cihazlar için indirilebiliyor. Passo uygulaması ile sadece statlara giriş yapmıyor, aynı zamanda kart başvurusu yapabiliyor, bilet alabiliyor, para yükleyebiliyor ve bilet transferi de yapabiliyorsunuz.

Passo mobil uygulamanızı kullanarak stat girişlerinde NFC ve QR kod teknolojileri üzerinden girişleri yapabileceksiniz.

Passo Uygulama Kullanımı


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.