İndir5 > Mobil > iOS > Payback 2 – The Battle Sandbox İndir (iOS)

Payback 2 – The Battle Sandbox İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız GTA benzeri açık dünya ve aksiyon oyunu tarzı bir oyun.

22 Ekim 2015
Ücretsiz İngilizce 94.8 MB v.Son Sürüm
216
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin GTA Benzeri Oyun

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Payback 2 – The Battle Sandbox oyunu ücretsiz bir açık dünya ve aksiyon oyunudur. Bu oyun GTA tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü oyun GTA gibi açık dünya oyunu ve her türlü aksiyonu yapabiliyorsunuz. Yani istediğiniz gibi gezip dolaşıyor ve kargaşa çıkarabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu oyunda düzinelerce silah ve araba mevcut. Bunlardan istediğinizi alıp kaos çıkarabilirsiniz. 9 adet oyun modu ve 50 adet kariyer etkinliğine sahip bu oyunda iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kaos, savaş, kargaşa gibi her türlü kötülüğü yapabiliyorsunuz.

Payback 2 - The Battle Sandbox ios1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız bu oyunda ister sokaklarda silahınız ile çatışmalara girin, ister yer altı dünyasına araba yarışları yapın, isterseniz bir tanka binip şehri yok edin. Oyun içi alımlar bulunan bu oyun aksiyon sevenler için güzel bir oyun. Oyunu oynarken iOS cihazınızın ekranının sağ üstünde bulunduğunuz yerin haritasını göreceksiniz. Mobil cihazınızın ekranının diğer yerlerinde ise kullandığınız araca göre farklı ikonlar göreceksiniz. Örneğin araba kullanıyorsanız araba ile ilgili komutları içeren ikonlar ekrana geliyor.

Payback 2 – The Battle Sandbox Ekran Görüntüleri

Payback 2 – The Battle Sandbox Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.