İndir5 > Mobil > Android > Pepapp İndir (Android)

Pepapp İndir (Android)

Kadınlara özel olarak geliştirilmiş olan bu uygulama ile kadınlar özel günlerini rahatlıkla takip edebilir ve ciddi anlamda tavsiyeler alabilirler.

1 Eylül 2016
Ücretsiz Türkçe 9.9 MB v.Son Sürüm
280
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Adet Dönemi (Regl) Takip Etme Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Pepapp uygulaması tamamen kadınlara özel bir uygulama. Başta regl yani adet dönemlerini takip olmak üzere kadınlara özel birçok alanda faydalı olacak bir uygulama. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada size bir takvim çıkarıyor ve siz bu takvimi doldurarak adet döneminizi düzenli bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Regl takip etmenin yanı sıra bu konu hakkında size önemli tavsiyelerde de bulunuyor. Diğer yandan yumurtlama döneminizi yani hamile kalma zamanınızı size bildiriyor.  Böylece hamile olma şansınızın en yüksek olduğu dönemi bilip ona göre davranacaksınız.

Pepapp android-2

Hem adet döneminiz hemde kadınlara özel diğer konular hakkında ciddi öneriler bulabilirsiniz. Eğer isterseniz gerçek uzman bir doktordan uygulama üzerinden tavsiye de alabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın şifreleme özelliği de var. Böylece sizin verilerinize yabancı birileri asla ulaşamaz. Ayrıca cinsel ilişki takibi de yapabilirsiniz. Uygulamaya Google ve Facebook hesaplarınızdan da giriş yapma imkanınız da var.

Pepapp Ekran Görüntüleri

Pepapp Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.