İndir5 > Mobil > iOS > Pepapp İndir (iOS)

Pepapp İndir (iOS)

Kadınlara özel olarak geliştirilmiş olan bu uygulama ile kadınlar iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinden özel günlerini rahatlıkla takip edebilir ve tavsiyeler alabilirler.

1 Eylül 2016
Ücretsiz Türkçe 16.1 MB v.Son Sürüm
154
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Regl (Adet Dönemi) Takip Uygulaması

Pepapp uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve tamamen kadınlara özel bir uygulama. Başta regl yani adet dönemlerini takip olmak üzere kadınlara özel birçok alanda faydalı olacak bir uygulama. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada size bir takvim çıkarıyor ve siz bu takvimi doldurarak adet döneminizi düzenli bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızda adet döneminizi takip etmenin yanı sıra bu konu hakkında size önemli tavsiyelerde de bulunuyor. Ayrıca iOS cihazlarınızdaki bu uygulama yumurtlama ve hamile kalma döneminizi size bildiriyor.  Böylece hamile olma şansınızın en yüksek olduğu dönemi bilip ona göre davranacaksınız.

Pepapp ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu uygulamada hem adet döneminiz hemde kadınlara özel diğer konular hakkında ciddi öneriler bulabilirsiniz. Eğer isterseniz gerçek uzman bir doktordan uygulama üzerinden tavsiye de alabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın şifreleme ve cinsel ilişki takip etme özellikleri de var. Uygulamaya iOS cihazlarınızdan girmek için Google ve Facebook hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

Pepapp Ekran Görüntüleri

Pepapp Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.