İndir5 > Mobil > iOS > Perfectly Clear İndir (iOS)

Perfectly Clear İndir (iOS)

iPhone ve iPad için Resim Düzenleme Uygulaması Athentech Imaging tarafından geliştirilen ve ilk olarak masaüstü kullanıcılarına sunulan Perfectly Clear, Android platformundan sonra şimdide İOS kullanıcılarına sunuldu. İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larda kullanabileceğiniz bu uygulama, ücretli yazılımlar ile yapabileceğiniz pek çok işlemi yapmanıza, fotoğraflar üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Sponsorlu Bağlantılar Daha Fazla Filtre ve […]

30 Mayıs 2015
141
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 48.1 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad için Resim Düzenleme Uygulaması

Athentech Imaging tarafından geliştirilen ve ilk olarak masaüstü kullanıcılarına sunulan Perfectly Clear, Android platformundan sonra şimdide İOS kullanıcılarına sunuldu. İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larda kullanabileceğiniz bu uygulama, ücretli yazılımlar ile yapabileceğiniz pek çok işlemi yapmanıza, fotoğraflar üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Fazla Filtre ve Efekt Seçeneği

Diğer ücretsiz ve bazı ücretli uygulamalar ile karşılaştırıldığında Perfectly Clear isimli bu uygulamanın çok daha gelişmiş menülere ve kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu görüyoruz. Uygulama ile fotoğraflarınız üzerinde farklı filtre ve efektleri kullanırken aynı zamanda toplu düzenleme özelliği sayesinde onlarca fotoğrafı tek adımda düzenleyebilirsiniz.

Perfectly Clear

Uygulamanın genel kullanımına bakıldığında sade menü üzerinde, düzenleme seçeneklerine ve diğer pencerelere yer verdiğini görüyoruz. Bir fotoğrafı Perfectly Clear üzerine aldığınızda otomatik ayarlar kullanılarak düzenleme yapıldığını görebilirsiniz. Dilerseniz varsayılan ayarları değiştirebilir ya da araç çubuğu ile fotoğraflarınıza dilediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Sizde gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız Perfectly Clear’a mutlaka göz atmalısınız.

Perfectly Clear Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.