İndir5 > Oyun > PewDiePie: Legend of Brofist İndir

PewDiePie: Legend of Brofist İndir

Windows tablet ve bilgisayarlarınızda oyun grafikleri ve oyun sesleri ile tamamen atari oyunlarına benzeyen bu oyunda aksiyon hiç durmuyor.

15 Aralık 2015
Ücretli Türkçe 400 MB v.
229
Sponsorlu Bağlantılar

8-Bit Oyun Grafikli Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş PewDiePie: Legend of Brofist oyunu bir aksiyon oyunudur. 8-bit oyun grafiklerine sahip yani Minecraft oyun grafikleri gibi olan bu oyun oldukça popüler bir oyun olup ücretli olarak yayınlanmakta. Gerek oyun grafikleri olsun gerekse oyun müzikleri olsun atari tarzı bu oyunda aksiyon bir an bile olsun durmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyun 2 boyutlu bir oyun olup bir de hikayesi var. Oyunun yapımcısı Youtube üzerinde oyun videoları yayınlayan ve bu sayede milyon dolarlar kazanan PewDiePie, bu oyun ile kendi resmi mobil oyununu çıkardı. Oyunun kahramanı ise yine kendisi. Oynaması kolay olan bu oyunun hikayesinde ise PewDiePie’ın videolarını beğenen herkes kaçırılıyor. Kaçıran ise bir fıçı. Kahramanımız da bunların peşine düşüyor ve sevgilisi ile köpeğini geri almaya çalışıyor.

PewDiePie Legend of the Brofist pc-3

Hem karada hemde havada ilerleyerek oynayacağınız bu oyuna arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Oyunda hem sevdiklerinizi kurtarmaya çalışıyor hemde gizli nesneleri bularak puanlar topluyorsunuz. Oyunun bizler için en dikkat çekici özelliği ise mobil platformunda olduğu gibi Windows platformuna da Türkçe dil desteği ile gelmesi.

PewDiePie: Legend of Brofist Ekran Görüntüleri

PewDiePie: Legend of Brofist Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.