İndir5 > Mobil > Android > PewDiePie: Legend of Brofist İndir (Android)

PewDiePie: Legend of Brofist İndir (Android)

Android cihazlarınızda oyun grafikleri ve oyun sesleri ile tamamen atari oyunlarına benzeyen bu oyunda aksiyon hiç durmuyor.

15 Aralık 2015
105
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 66 MB
Sistem : Android 2.3.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Outerminds

Android İçin 8-bit Aksiyon Oyunu

PewDiePie: Legend of Brofist oyunu Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. 8-bit oyun grafiklerine sahip bu oyun oldukça popüler bir oyun olup Google Play üzerinde maalesef ücretli olarak yayınlanmakta. Gerek oyun grafikleri olsun gerekse oyun müzikleri olsun atari tarzı bu oyunda aksiyon bir an bile olsun durmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun 2 boyutlu bir oyun. Oyunun bir de hikayesi var. Oyunun yapımcısı Youtube üzerinde oyun videoları yayınlayan ve bu sayede milyon dolarlar kazanan PewDiePie, bu oyun kendi resmi mobil oyunu olarak çıkardı. Oyunun kahramanı ise yine kendisi. Oyun hikayesinde ise videolarını beğenen herkesi kendinden alan bir fıçının peşine düşüyor ve sevgilisi ile köpeğini geri almaya çalışıyor.

PewDiePie Legend of Brofist android-1

Hem karada hemde havada ilerleyerek oynayacağınız bu oyuna arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Oyunda hem sevdiklerinizi kurtarmaya çalışıyor hemde gizli nesneleri bularak puanlar topluyorsunuz. Oyunun bizler için en dikkat çekici özelliği ise Türkçe dil desteğine sahip olması.

PewDiePie: Legend of Brofist Ekran Görüntüleri

PewDiePie: Legend of Brofist Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.