İndir5 > Mobil > iOS > PewDiePie: Legend of Brofist İndir (iOS)

PewDiePie: Legend of Brofist İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oyun grafikleri ve oyun sesleri ile tamamen atari oyunlarına benzeyen bu oyunda aksiyon hiç durmuyor.

15 Aralık 2015
163
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 106 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Outerminds

iPhone ve iPad İçin Aksiyon Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş PewDiePie: Legend of Brofist oyunu bir aksiyon oyunudur. 8-bit oyun grafiklerine sahip yani Minecraft oyun grafikleri gibi olan bu oyun oldukça popüler bir oyun olup App Store üzerinde maalesef ücretli olarak yayınlanmakta. Gerek oyun grafikleri olsun gerekse oyun müzikleri olsun atari tarzı bu oyunda aksiyon bir an bile olsun durmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun 2 boyutlu bir oyun olup bir de hikayesi var. Oyunun yapımcısı Youtube üzerinde oyun videoları yayınlayan ve bu sayede milyon dolarlar kazanan PewDiePie, bu oyun ile kendi resmi mobil oyununu çıkardı. Oyunun kahramanı ise yine kendisi. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunun hikayesinde ise PewDiePie’ın videolarını beğenen herkes kaçırılıyor. Kaçıran ise bir fıçı. Kahramanımız da bunların peşine düşüyor ve sevgilisi ile köpeğini geri almaya çalışıyor.

PewDiePie Legend of the Brofist ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem karada hemde havada ilerleyerek oynayacağınız bu oyuna arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Oyunda hem sevdiklerinizi kurtarmaya çalışıyor hemde gizli nesneleri bularak puanlar topluyorsunuz. Oyunun bizler için en dikkat çekici özelliği ise Android platformunda olduğu gibi iOS platformuna da Türkçe dil desteği ile gelmesi.

PewDiePie: Legend of Brofist Ekran Görüntüleri

PewDiePie: Legend of Brofist Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.