İndir5 > Mac > PewDiePie: Legend of Brofist İndir (Mac)

PewDiePie: Legend of Brofist İndir (Mac)

MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızda oyun grafikleri ve oyun sesleri ile tamamen atari oyunlarına benzeyen bu oyunda aksiyon hiç durmuyor.

15 Aralık 2015
131
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 400 MB
Sistem : Mac OS X 10.7 ve üzeri
Versiyon :
Üretici : Outerminds

MAC İçin 8-Bit Aksiyon Oyunu

MAC OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş PewDiePie: Legend of Brofist oyunu bir aksiyon oyunudur. 8-bit oyun grafiklerine sahip yani Minecraft oyun grafikleri gibi olan bu oyun oldukça popüler bir oyun olup ücretli olarak yayınlanmakta. Gerek oyun grafikleri olsun gerekse oyun müzikleri olsun atari tarzı bu oyunda aksiyon bir an bile olsun durmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyun 2 boyutlu bir oyun olup bir de hikayesi var. Oyunun yapımcısı Youtube üzerinde oyun videoları yayınlayan ve bu sayede milyon dolarlar kazanan PewDiePie, bu oyun ile kendi resmi mobil oyununu çıkardı. Oyunun kahramanı ise yine kendisi. MAC OS X tablet ve bilgisayarınızda kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunun hikayesinde ise PewDiePie’ın videolarını beğenen herkes kaçırılıyor. Kaçıran ise bir fıçı. Kahramanımız da bunların peşine düşüyor ve sevgilisi ile köpeğini geri almaya çalışıyor.

PewDiePie Legend of the Brofist mac-1

MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızda hem karada hemde havada ilerleyerek oynayacağınız bu oyuna arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Oyunda hem sevdiklerinizi kurtarmaya çalışıyor hemde gizli nesneleri bularak puanlar topluyorsunuz. Oyunun bizler için en dikkat çekici özelliği ise mobil platformunda olduğu gibi Mac OS X platformuna da Türkçe dil desteği ile gelmesi.

PewDiePie: Legend of Brofist Ekran Görüntüleri

PewDiePie: Legend of Brofist Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.