İndir5 > Mobil > iOS > Plants vs. Zombies Heroes İndir (iOS)

Plants vs. Zombies Heroes İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kart oyunları türünde kule savunma oyunu oynayacağınız popüler zombi öldürme oyunu.

2 Kasım 2016
Ücretsiz İngilizce 136 MB v.Son Sürüm
174
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kartlı Zombi Oyunu

Plants vs. Zombies Heroes oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş dünya çapında popüler olan bitkiler ve zombiler oyununun yeni serisi. Bu kez online kart tarzında geliştirilen oyunu iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için kule savunma oyunları arasında en popüler oyunlardan olan Plants vs. Zombies serisinin bu yeni oyunda online olarak arenaya çıkacak ve savaşacaksınız. Tabi kart oyunu tarzında. iOS cihazınızda oyuna başlamadan önce tarafınızı seçiyorsunuz. Yani bitkilerden olabileceğiniz gibi zombileri de seçebilirsiniz.

plants-vs-zombies-heroes-ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde tarafınızı seçtikten sonra ise kartlarınızı seçiyorsunuz. Sonrasında ise kartlarınızda bulunan karakterlerin süper yeteneklerinden yararlanıyorsunuz. Stratejinizi de elinizdeki kartlara göre yapıyorsunuz. Ayrıca iOS cihazınızda oynarken stratejinizi rakibinizin hamlelerine göre değiştirmeniz gerekebilir.

Plants vs. Zombies Heroes Ekran Görüntüleri

Plants vs. Zombies Heroes Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.