İndir5 > Oyun > Plants vs. Zombies İndir

Plants vs. Zombies İndir

Zombi Avlama Oyunu Son dönemin en popüler oyunlarından birisi olan ve kısa sürede Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşan Plants vs. Zombies, basit ancak bağımlılık yaratıcı etkisi ile oynanmaya devam ediyor. PopCap Games etiketi ile sunulan ve deneme sürümü altında tanıtılan oyunda dünyayı ele geçirmek için saldıran komik ve bir o kadarda ilginç zombilere karşı savunma […]

23 Mayıs 2015
206
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilice
Boyut : 40.8 MB
Sistem : Win7/Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : PopCap Games

Zombi Avlama Oyunu

Son dönemin en popüler oyunlarından birisi olan ve kısa sürede Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşan Plants vs. Zombies, basit ancak bağımlılık yaratıcı etkisi ile oynanmaya devam ediyor. PopCap Games etiketi ile sunulan ve deneme sürümü altında tanıtılan oyunda dünyayı ele geçirmek için saldıran komik ve bir o kadarda ilginç zombilere karşı savunma hattı oluşturmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Hızlı ve Etkili Savunma Oluşturun

Windows işletim sistemli aygıtlarda oynayabileceğiniz bu oyunda, dünyayı ele geçirme yolunda hızla ilerleyen zombiler ilk olarak sizin bahçenize saldırı yapıyor. Kötü niyetli zombilere karşı sağlıklı bitkiler aracılığıyla oluşturacağınız bu savunma, seviye atladıkça kontrol edilmesi daha zor bir hale geliyor.

Plants vs. Zombies

Bölüm ve aşama, aşama ilerlediğiniz oyunda yeni bölümlere geçtikçe zombilerin daha zorlu ve daha hızlı olduğunu göreceksiniz. Ancak size her seviyeye özel olarak verilen bitkiler aracılığıyla zombileri kolaylıkla alt edebilirsiniz. Siz de aşırı detaya sahip olmayan ancak iyi vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Plants vs. Zombies’e mutlaka göz atmalısınız.

Plants vs. Zombies Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.