İndir5 > Mobil > iOS > Plants vs. Zombies İndir (iOS)

Plants vs. Zombies İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde zombilerle bitkilerin savaşına tanık olacak ve evinizi zombilerden koruyacaksınız.

3 Ekim 2016
127
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 105 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

iPhone ve iPad İçin Zombi Öldürme Oyunu

Plants vs. Zombies oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir zombi öldürme oyunudur. Ayrıca klasik bir kale savunma tarzında bir oyundur. Bir iki tarz oyunun çok güzel bir birleşimi olan bu oyunu App Store üzerinden ücretli olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu oyunda evinize zombiler saldırmakta ve sizde evinizi bu zombilere karşı savunmalısınız. Sizin silahlarınız ise bitkiler. Bitkileri kullanarak evinizi zombilerden kurtarmalısınız. Bitkilerden bazıları ateş ediyor, bazılarını mayın olarak kullanıyorsunuz v.b. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde ilerledikçe bitkileriniz evrim geçiriyor. Bitkilerle beraber zombilerde evrim geçiriyor ve öldürülmesi daha da zor oluyor. Böylece oyun hem zor hemde daha keyifli oluyor.

plants-vs-zombies-ios2

Yalnız iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde oyunu oynarken mutlaka bir strateji geliştirmelisiniz. Çünkü bitkilere sahip olmak için bir süre beklemelisiniz. Bu nedenle de sahip olduğunuz bitkileri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Plants vs. Zombies Ekran Görüntüleri

Plants vs. Zombies Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.