İndir5 > Oyun > Pokemon: Revolution

Pokemon: Revolution

Popüler Pokemon çizgi filmini bilgisayarınızda oyun olarak oynamak isteyenler için.

6 Aralık 2016
Ücretsiz İngilizce 10.9 MB v.Son Sürüm
404
Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Rol Yapma Oyunu

1996 yılında Doğu Japonya’da başlayan yaygın kart oyun kültürü haline gelen ve sonrasında televizyon dünyasına adım atan Pokemon, ülkemizde de o yılları yaşamış kişiler tarafından büyük bir beğeni ile takip edilmişti. Anime sonrasında farklı oyunlar ile gündeme gelen Pokemon’a ilişkin son olarak Devrim isimli yeni bir oyun kullanıcılara sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar


En İyi Pokemon Eğitmeni Olun

Oldukça basit bir yapıya ve oynanış türüne sahip olan Pokemon : Revolution, kullanıcıların oyuna Pokemon eğitmeni olarak dahil olmasını sağlıyor. Oyunda ki temel amacınız, Pokemonları savaşlara kadar eğitmek, geliştirmek ve iyi sayılabilecek Pokemonları toplamaktır. Esasen kart oyunu ile benzer yapıya sahip olan Revolution, şekil, boyut ve tehlike düzeyleri bakımından farklı Pokemonları elde etmeye çalıştığımız bir oyundur.

Pokemon Revolution

Pokemon: Revolution’u oynamaya başladığınızda karakter gelişiminin oldukça hoş bir temaya oturtulduğunu göreceksiniz. İlerlediğiniz harita boyunca farklı eğitmenler ile karşılaşırken NPC’lere çeşitli emirler verebiliyorsunuz. Her ne kadar eğlenceli bir oyun olsa da temelde basit bir yapı üzerine oturtulması ve grafik açısından yetersiz olması en önemli eksi olarak öne çıkıyor.

Pokemon: Revolution Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.