İndir5 > Windows > PortableApps Suite İndir

PortableApps Suite İndir

USB belleklerinizdeki taşınabilir (portable) programları hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabileceğiniz ücretsiz bir program.

16 Mayıs 2016
Ücretsiz İngilizce 3.9 MB v.14.1
198
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Taşınabilir Program Açma Programı

Bilindiği üzere birçok programın portable yani taşınabilir sürümleri var. PortableApps Suite isimli bu programda bu programları bilgisayarınızda hızlı bir şekilde açıp kullanmanızı sağlayan bir programdır. Ücretsiz olarak sunulan bu program  ile flash bellek (USB) içindeki programları çalıştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Böylece ihtiyacınız olan programları USB ile istediğiniz bilgisayarda çalıştırabiliyorsunuz. Özellikle birden fazla bilgisayar kullananlar için geliştirilen bu program sayesinde istediğiniz programı istediğiniz bilgisayarda USB üzerinden çalıştırabilir ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

PortableApps Suite windows-1

Bu programın desteklediği taşınabilir (portable) programlardan bazıları ClamWin Portable gibi antivirüs programları, Firefox Portable gibi web tarayıcıları, Gaim Portable gibi hazır mesajlaşma programları, OpenOffice.org Portable gibi ofis programları, Sudoku Portable gibi oyunlar, Sunbird Portable gibi takvim ve ajanda programları, Thunderbird Portable gibi e-posta programları.

PortableApps Suite Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.