İndir5 > Windows > ProShow Gold İndir

ProShow Gold İndir

İstediğiniz kadar fotoğraf ve müzik kullanarak slayt gösteriler yapmak için ProShow Gold harika bir seçenek olacak. Kendi müzik ve yüzlerce efekti ile mükemmel slayt şovlar yapın.

12 Ekim 2017
Deneme Sürümü İngilizce 52,6 MB v.9.0.3782
19
Sponsorlu Bağlantılar

Sınırsız Fotoğraf ve Müzikle Slayt Yapın

Harika bir slayt gösterisi hazırlamak veya tüm bu fotoğraflar ve videolardan yeni bir şeyler yapmak istiyorsanız ProShow Gold programı işinizi görecektir. Programın otomatik slayt sihirbazı sayesinde sadece birkaç tıklama ile video slayt gösterisi yapabilir veya sıfırdan slaty gösteriler oluşturabilirsiniz. 950’den fazla dahili efekt ve filtre ile 330’dan fazla telif hakkı alınmış ücretsiz müzik parçasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


ProShow Gold programı ile hazırladığınız slaty şovu 4K, DVD, Blu-ray, YouTube, Facebook ve benzeri 50’den fazla popüler formattan herhangi biri ile yayınlayabilirsiniz.

ProShow Gold ile istediğiniz sayıda fotoğrafı, videoyu ve şarkıyı içeren slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. İster bilgisayarınızdan ekleyin isterseniz Facebook, Flickr, Picasa, Instagram ve diğer ağlardan içe aktarın.

Otomatik slayt sihirbazında sadece bir tema seçin ve sihirbaz otomatik olarak müziğe göre zamanlanmış mükemmel görünümlü bir slayt gösterisi yaratır. Hemen izleyebilir veya ince ayarlar yaparak düzenleyebilirsiniz.

ProShow Gold programının dahili müzik kitaplığında yüzlerce telif hakkı ödenmiş ücretsiz parça bulunuyor. Ayrıca bilgisayardan kendi müziklerinizi de seçerek slayt şovlarda kullanabilirsiniz.

ProShow Gold, dahili düzenleme araçları sunar. Kırpma, otomatik düzeltme ve kırmızı göz giderme araçları gibi araçlar bulunur. Herhangi bir fotoğrafı veya videoyu anında dönüştürmek için dahili dönüştürücüleri kullanabilirsiniz.

ProShow Gold Özellikleri

  • Sınırsız fotoğraf, video ve müzik ile sınırsız slayt gösterisi oluşturma
  • 330’dan fazla müzik parçasının yer aldığı müzik kütüphanesi
  • Ekstra efekt paketleri ile 1,100’den fazla ek efekt
  • 950’den fazla yerleşik efektler ve filtreler
  • DVD, Blu-ray, 4K video ve daha pek çok formatta kaydetme
  • Otomatik sihirbazla anında slayt yapma

ProShow Gold Kullanım Videosu

ProShow Gold Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.