İndir5 > Windows > ProShow Producer İndir

ProShow Producer İndir

ProShow Producer programı ile profesyonel slayt gösterileri yapabilirsiniz. Slayt şovlar yapmanız için gelişmiş araçlar sunar ve karmaşık efektleri basit bir şekilde kullanmanızı sağlar.

11 Ekim 2017
Deneme Sürümü İngilizce 60,1 MB v.9.0.3782
21
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonelce Slayt Gösterileri Hazırlayın

Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziğinizi kullanarak profesyonel video slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. ProShow Producer programı hiçbir sınır koymadan fotoğraf, video ve efektler kullanarak yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar


ProShow Producer programı oldukça karmaşık ve fazla efekti basit bir kullanım imkanı ile size sunuyor. Profesyonel temalar ve efektler ile düğünler, angajmanlar, aile fotoğrafları, doğa ve açık hava çekimleri, seyahat fotoğrafları ve daha fazlası için mükemmel slayt şovlar yapabilirsiniz.

Programın kendi müzik kitaplığında yüzlerce ücretsiz müzik yer alıyor. 370’den fazla müzik ve ses, kişisel ve ticari kullanım için lisanslanmıştır.  İster bu müzikleri kullanın isterseniz de kendi bilgisayarınızdaki müzikleri kullanın.

1,200’den fazla efekt ve filtre kullanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı harika animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca daha fazla efekt için programın sunduğu ekstra Efekt Paketleri ile 2.300’den fazla efekt ekleme imkanınız var. Ayrıca kendi özel efektlerinizi de oluşturabiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı ön izleme imkanı ile yaptığınız slaytları görebiliyorsunuz. Programın yerleşik video düzenleyicisi ile de videolarınızı düzenleyerek slayt şovlara dönüştürebilirsiniz.

Altyazıları ve başlıkları istediğiniz stilde oluşturun. Onlarca yazı tipleri, renkler, temalar ve daha fazlası ile istediğiniz gibi özelleştirin. Yerleşimi tam olarak kontrol etmek için metin kutuları kullanın.

Profesyonelce tasarlanmış animasyonları uygulamak için hareket filtreleri kullanın veya altyazı ana kareleriyle kendi animasyonlarınızı oluşturun.

Resimlerinizi korumak için slayt gösterisine özel bir filigran ekleyin. Disklerinizi şifre koruma, oynatma güvenliği ile kopyalayın. İşletmenizi tanıtmak için özel başlatma ekranı, simgeler ve daha fazlasını ekleme şansına sahip olacaksınız.

ProShow Producer Genel Özellikleri

 • 1.200’den fazla dahili slayt, geçiş, katman ve altyazı efektleri
 • Karmaşık özel animasyonlar oluşturma
 • Fotoğraf efektlerini animasyon için ayarlama
 • Kompleks hareketi otomatikleştiren modifikatörler
 • 30’dan falza üreticinin telif hakkı öndemiş ücretsiz müzikleri
 • Birden fazla şov üzerinde aynı anda çalışma
 • Markanızı tanıtmak için özel filigranlar
 • Yerleşik katman ve katı renk katmanı desteği
 • Hassas ses kontrolü
 • Gelişmiş altyazı yerleşimi için metin katmanları
 • Slayt gösterileri için canlı önizleme desteği

ProShow Producer Kullanım Videosu

ProShow Producer Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.