İndir5 > Web > ProShow Web İndir

ProShow Web İndir

İnternetten slayt şovlar oluşturmak için ProShow Web sitesini kullanın. Online slayt yapmak için oldukça gelişmiş seçenekler sunuyor.

12 Ekim 2017
Ücretsiz İngilizce - MB v.Son Sürüm
20
Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi Slayt Yapma Hizmeti

Herhangi bir program indirmeden direk internet üzerinden fotoğraflar, videolar ve müziklerle harika video slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. ProShow Web sayesinde dilediğiniz yerde slayt yapabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Online bir şekilde ProShow Web sayfasında giriş yapmanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar


ProShow Web uygulamasının otomatik slayt yapma seçeneğini de bulunuyor. Sizin tek yapmanız gereken bir tema seçmek, ardından fotoğraf, metin ve müzik eklemektir. ProShow Web birkaç dakika içinde slayt gösterisini otomatik olarak hazırlayacak.

ProShow Web ile istediğiniz gibi özelleştirilebilir slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Kendi efektlerinizi ve zamanlamanızı seçebilir, dilediğiniz müzikleri seçebilir ve kendi kalıplarınızı oluşturabilirsiniz.

ProShow Web size 100’den fazla tema ve 1,300’den fazla profesyonel efekt sunar. Efektleri uygulamadan önce önizleme de yapabilirsiniz. ProShow Web Premium kullanıcıları, kullandıkları efektleri özelleştirmek için temaları düzenleyebilir ve hatta kendi temalarını oluşturabilir.

Dahili video kırpıcı sayesinde videolarınızı dilediğiniz yerlerden kırpın ve videoları slayt şovlarda kullanın. Müzik kitaplığında yer olan yasal müzikleri kullanabilir yada kendi müziklerinizi seçebilirsiniz.

ProShow Web 20 dakikaya kadar videolar oluşturmanıza izin veriyor.

Bitirilmiş videoları online olarak Facebook, YouTube, blogunuzda gömülü paylaşma veya doğrudan e-posta gönderebileceğiniz bir bağlantı sunar. Premium hesap sahipleri MP4 videolarını mobil, DVD ve HD için 1080p’ye kadar kalitede indirebilirler.

ProShow Web Özellikleri

  • 1080p’ye kadar sınırsız HD videolar oluşturma
  • Oluşturduğunuz slayt gösterilerine filigranlar ekleme
  • Şovlarınıza kendi ‘ağ TV’ tarzı logolarınızı ekleyin
  • Slayt şovlar için kendi temalarınızı oluşturma
  • Premium kullanıcıları ProShow filigranını ve reklamını kaldırabilir
  • Bilgisayarınızda indirmek ve yazmak için Blu-ray ISO’ları oluşturma

Ücretsiz Kullanım Özellikleri
En fazla 15 fotoğraf yada video kullanılabilir.
Sosyal ağlarda paylaşılabilir ve bilgisayara indirilemez.
Kullanım için ücretsiz kayıt gerektirir.

ProShow Web Kullanım Videosu

ProShow Web Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.