İndir5 > Mobil > iOS > Puffin Web Browser Free İndir (iOS)

Puffin Web Browser Free İndir (iOS)

İOS için Yeni Nesil Tarayıcı CloudMosa Inc. adlı geliştirici tarafından hazırlanan ve İOS işletim sistemli iPad – iPhone kullanıcılarına sunulan Puffin Web Browser, mobil platformun en önemli eksiği olan Flash Player desteğini, ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan tarayıcısı üzerinde sunuyor. Özellikle İOS işletim sisteminde varsayılan olarak kullanılan tarayıcılarda yaşanan video oynatma problemleri Puffin Web Browser’ın […]

26 Mayıs 2015
223
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 52.80 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

İOS için Yeni Nesil Tarayıcı

CloudMosa Inc. adlı geliştirici tarafından hazırlanan ve İOS işletim sistemli iPad – iPhone kullanıcılarına sunulan Puffin Web Browser, mobil platformun en önemli eksiği olan Flash Player desteğini, ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan tarayıcısı üzerinde sunuyor. Özellikle İOS işletim sisteminde varsayılan olarak kullanılan tarayıcılarda yaşanan video oynatma problemleri Puffin Web Browser’ın ücretsiz sürümü ile sona erecek.

Sponsorlu Bağlantılar


Videoları Özgürce Oynatın

İOS işletim sistemli aygıtları kullanan kişilerin en çok şikayet ettiği konuların başında cihazın varsayılan olarak Flash Player’a destek sunmaması geliyor. Hali hazırda çeşitli uygulamalar ile bu sorun giderilmiş gibi görünse de istenilen sonuçlar tam olarak elde edilemiyor.

Puffin Web Browser Free

Bu sorunu çözmek amacıyla geliştirilen Puffin Web Browser yalnızca video oynatma değil aynı zamanda Flash Player içerikli tüm öğeleri görüntüleme imkanı tanıyor. Uygulamanın özelliklerine göz attığımızda oldukça hızlı oluşu, bulut üzerinde Adobe Flash Player desteği sunması, yeni sekme yöntemiyle internet üzerinde özgürce gezinti sağlaması dikkat çekiyor. Sizde Flash Player desteğinden yoksun kalmak istemiyorsanız Puffin Web Browser’ın ücretsiz sürümüne mutlaka göz atmalısınız.

Puffin Web Browser Free Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.