İndir5 > Mobil > iOS > Rayman Adventures İndir (iOS)

Rayman Adventures İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde sonsuz koşu tarzındaki bu macera dolu platform oyunu ile çok eğleneceksiniz.

8 Aralık 2015
125
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 89.3 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Ubisoft

iPhone ve iPad İçin Platform Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Rayman Adventures oyunu bir macera oyunudur. Platform tarzındaki bu oyun App Store’dan ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile yayınlanmakta. Popüler olan ve birçok serisi olan bu oyunda macera hiç bitmiyor. iOS cihazınızdaki bu oyun grafikleri son derece başarılı ve rengarenk.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda sadece Rayman karakterini kontrol etmiyorsunuz. Bunun yanı sıra Viking dostu Barbara’yı kontrol ettiğiniz bölümler oluyor. Oldukça sürükleyici olan bu oyunda her şey altın rengindeki bir topu bulmakla başlıyor. Bu topun içinden sevimli ve mavi renkte bir canavar çıkıyor. Bu sevimli canavar Rayman’den ailesini kurtarmasını istiyor ve iOS cihazlarınızda macera böylece başlamış oluyor.

Rayman Adventures ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız bu oyunda, karakterimiz sürekli olarak bir koşu halinde ve sizin yapmanız gereken gerekli yerlerde zıplamasını, eğilmesini yada farklı bir hareket yapmasını sağlamak. Dolayısıyla iOS cihazlar için geliştirilmiş bir sonsuz koşu oyunu diyebiliriz. Yolunuzun üzerinde düşmanlarınız da mevcut. Bu düşmanlarınızdan da kurtulmanız gerekiyor.

Rayman Adventures Ekran Görüntüleri

Rayman Adventures Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.