İndir5 > Windows > Razer Game Booster İndir

Razer Game Booster İndir

Bilgisayarınızda oyun oynarken sistem kaynaklarının önceliğini oyuna vererek oyunu daha yüksek performanslı oynamanızı sağlayan ve oyun içindeyken ekran videosu ve ekran görüntüsü alabilen bir program.

3 Aralık 2015
166
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 51.8 MB
Sistem : Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : 6.4.6.10930
Üretici : Razer

Ücretsiz Oyun Hızlandırma Programı

Razer Game Booster programı Windows bilgisayarlarınızda oynadığını oyunları hızlandırmak için geliştirilmiş bir programdır. Tamamen ücretsiz olan bu programlar ile oyunlarınızı daha hızlı ve takılmadan oynayabilirsiniz. Eğer bu programı bilgisayarınıza kurarsanız çok daha yüksek bir oyun performansına sahip olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Sadece tek bir tıklama ile bu işlemi yapar. Siz oyun oynarken program bilgisayarınızdaki bütün sistem kaynaklarının önceliğini oyuna verecek şekilde sistem optimizasyonu yapar. Ayrıca internetten oynadığınız oyunlarda da oyun içi gerekli olan ayarları program otomatik olarak yapar.

Razer Game Booster windows-1

Bilgisayarınız eski olsa dahi program size fark ettirecek şekilde oyunları hızlandırır. İsterseniz bir deneyin. Yapmanız gereken tek şey oyun oynamadan önce programı çalıştırmak. Gerisini program yapacaktır. Programda çok çok seveceğiniz bir özellik daha var. O da oyun oynarken anlık olarak ekran videosu çekebilir yada ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Razer Game Booster Ekran Görüntüleri

 


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.