İndir5 > Windows > Recuva İndir

Recuva İndir

Bilgisayarınızda isteyerek yada istemeden tamamen sildiğiniz resim/fotoğraf, video, müzik, döküman v.b. dosyalarınızı geri getirebileceğiniz bir program.

12 Ocak 2016
Ücretsiz Türkçe 4.2 MB v.1.52
1562
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Birçok kişinin başına gelmiştir ki yanlışlıkla bir dosyayı tamamen silsin yada tamamen sildikten sonra tekrar o dosyaya ihtiyacı olsun. Normal şartlarda bir dosyayı sildiğiniz zaman dosya “Geri Dönüşüm Kutusu”na atılır ve buradan dosyayı tekrar bilgisayara geri getirmek çok kolay. Dosyayı bulup “Geri Yükle” demeniz yeterli. Ama bu alanı boşalttıktan o dosyayı normal şartlarda geri getiremezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer herhangi bir program kullanmadan sildiğiniz bir dosyayı geri getirmek istiyorsanız bilgisayarınızın “Sistem Geri Yükleme” özelliğini kullanarak o dosyaları geri getirme imkanınız olabilir. Ama bunun için sistem geri yükleme noktası oluşturulması gerekiyor. Yani her zaman bu çözüm olmayabiliyor. Dolayısıyla geriye tek bir seçenek kalıyor. Bir program kullanmak.

Bu alanda Recuva programı ilk tercih edilenlerden. Çünkü öncelikle ücretsiz ve Türkçe dil desteği mevcut. Bu program ile bilerek yada bilmeyerek bilgisayarınızdan tamamen sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Recuva windows-3

Yani sildiğiniz resim/fotoğraf, video, müzik, pdf/word/excel gibi dökümanlar, film v.b. birçok dosyayı geri getirebilir yani kurtarabilirsiniz. Programın derin arama özelliği ile başka programların tespit etmesi güç olan dosyaları dahi bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

Recuva Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.