İndir5 > Oyun > Roblox

Roblox

Çocuklar için geliştirilmiş olan sanal dünya oyunu ROBLOX, LEGO benzeri öğeleri kullanarak oynayabileceğiniz bir oyun.

6 Aralık 2016
Ücretsiz İngilizce 945 KB v.Son Sürüm
1309
Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Dünya Oyunu

İsmini alan Roblox tarafından çocuklar için geliştirilmiş olan sanal dünya oyunu ROBLOX, LEGO benzeri öğeleri kullanarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyundur. Kendi kategorisinde Minecraft türünde oyunların başlattığı akım ile hazırlanan Roblox, her yaştan çocuğa hitap eden kitlesel inşa oyunları arasında yer almaktadır. Son derece basit bir içeriğe sahip olan oyunun, oynanış yönünde de önemli artıları bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Hayal Gücünüzü Konuşturun

Tamamen bağımsız ve açık bir dünya içerisinde hayal gücünüz ölçüsünde geliştirebileceğiniz nesneler ve diğer araçları, ROBLOX hesap türleri altında farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra giriş yapabilmek için basit birkaç adımda kaydı tamamlayın ve vakit kaybetmeden oynamaya başlayın.

Roblox oyna

Özgür ve Prim türünde hesaplar altında istediğiniz her şeyi yalnızca bir tuğla aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik var ise arkadaşlarınız ya da diğer Roblox oyuncularını ziyaret ederek onların yaptığı geliştirmeleri baz alabilir yeni nesneler ortaya çıkarabilirsiniz. Genel hatları ile keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor olsa da oyunun en önemli eksikliği, ücretsiz üyeliklerde kısıtlı özellikler sunmasıdır.

Roblox Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.