İndir5 > Mobil > iOS > Running Shadow İndir (iOS)

Running Shadow İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyun hem sonsuz koşu oyunu hemde platform oyunu tarzında. Sonsuz koşu oyunlarından kendini sıyıran bir oyun.

10 Eylül 2016
125
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 352 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Game Insight

iPhone ve iPad İçin Sonsuz Koşu Oyunu

Running Shadow oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş platform tarzında bir koşu oyunu. Tıpkı Temple Run tarzı oyun olan bu oyunu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yalnız bu oyun grafikler ve oyun yapısı olarak benzerlerinden biraz daha iyi diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde fantastik bir dünyada geçen oyunun farklılıklarından birisi görevlerinizin olması. Oyun sizden en yüksek skoru almak için gidebildiğiniz kadar uzağa gitmeniz istenmiyor. Aynı zamanda yol üzerinde görevleri de yerine getirmenizi istiyor. Diğer yandan bir çok fantastik düşmanda yer almakta.

running-shadow-ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oyunu oynarken aklınıza Prens of Persia oyunu yada Assassin’s Creed oyunu gelebilir. İsterseniz karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu karakteriniz ile amaçsız bir şekilde koşmadan görevleri yerine getirin ve heyecana ortak olun.

Running Shadow Ekran Görüntüleri

Running Shadow Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.