Scorp İndir

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan düşüncelerinizi video çekip paylaşabileceğiniz bir videolu sosyal medya uygulaması.

31 Ağustos 2016
131 4
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 23.91 MB
Sistem : Windows 10
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Scorp

Windows 10 İçin Videolu Sosyal Medya Uygulaması

Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Scorp uygulaması bir sosyal medya uygulamasıdır. Ama bu platformda sadece video var. Yani sadece videoların yer aldığı bir sosyal medya platformu. Windows mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada herkes en fazla 15 saniyelik videolar çekiyor ve paylaşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan kendinizi en fazla 15 saniyeliğine ifade ediyor, düşüncelerinizi söylüyor ve bu videoları paylaşıyorsunuz. Bu uygulamanın benzer uygulamalara göre biraz daha samimi olduğu belirtilmekte. Ama bunu anlamak için Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda uygulamayı kullanmanız gerekiyor.

Scorp windows-1

Diğer yandan Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan diğer kullanıcıların paylaştıkları videoları da beğenebilir, video ile yanıt verebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu uygulamada birçok farklı konu var ve ilginizi çeken konular hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Scorp Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.