İndir5 > Mobil > iOS > Şerotor İndir (iOS)

Şerotor İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Kötü Kedi Şerafettin ile hem caps yapabileceğiniz hemde fotoğraf çektirebileceğiniz bir uygulama.

23 Ocak 2016
Ücretsiz Türkçe 37.7 MB v.Son Sürüm
213
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kötü Kedi Şerafettin Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Şerotor uygulaması ünlü karikatür karakteri olan Kötü Kedi Şerafettin uygulamasıdır. Hatta sinema filmi dahi yapılan Kötü Kedi Şerafettin için yapılan bu uygulama tamamen eğlence amaçlı diyebiliriz. Örneğin Kötü Kedi Şerafettin ile iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden bir fotoğraf çektirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bir karikatür kahramanı olan ve Garfield benzeri bir karaktere sahip bu kedi oldukça seviliyor. iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile de hem Kötü Kedi Şerafettin hemde Kötü Kedi Şerafettin’in arkadaşları ile selfie çektirebilir ve eğlenceli capsler hazırlayabilirsiniz.

Şerotor ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz uygulama içinde Kötü Kedi Şerafettin’in birçok farklı resimlerini göreceksiniz. Bu resimlerle yaratıcılığınızı konuşturarak komik capsler oluşturabilirsiniz. O an ki duygu halinize göre de Kötü Kedi Şerafettin ile birbirinden eğlenceli fotoğraflar çektirin.

Şerotor Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.