İndir5 > Mobil > Android > slither.io İndir (Android)

slither.io İndir (Android)

Android cihazlarınızda online olarak yeni nesil yılan oyunu oynayacağınız bir beceri oyunu.

27 Ekim 2016
120
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 2.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Lowtech Studios

Android İçin Yılan Oyunu

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen slither.io oyunu bir yılan oyunudur. Bir zamanların en popüler oyunlarından olan yılan oyunu yeni nesil yüzü ile Android platformuna geldi. Ücretsiz olarak yayınlanan oyun online olarak oynanmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Online olarak oynandığı için dünya çapında birçok oyun sever oyunda. Agar.io tarzında gelen oyunda yılanınızı büyütmek için çevrenizde bulunan ışıkları yemelisiniz. Oyuna başlamadan önce kendinize bir takma isim yazmalısınız. Sonrasında hemen oyuna başlıyorsunuz. Ayrıca sizin gibi büyüklü küçüklü birçok yılan da var. Dikkatli olmanız gereken şey ise diğer yılanlara siz dokunmayın.

slither-io-android2

Diğer yılanlar size dokunursa size birşey olmaz. Size dokunan yılanlar ölüyor. Ama onlar gibi sizde diğer yılanlara dokunursanız ölürsünüz. Ama oyunda strateji de geliştirebilirsiniz. Örneğin diğer yılanların size dokunmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için dokunmasını istediğiniz yılanın etrafını sarın. Böylece o yılan size dokunmak zorunda kalacak ve ölecektir. Ama aynı stratejiyi size yapmalarına da izin vermeyin.

slither.io Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.