İndir5 > Mobil > iOS > slither.io İndir (iOS)

slither.io İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde online olarak yeni nesil yılan oyunu oynayacağınız bir beceri oyunu.

27 Ekim 2016
Ücretsiz İngilizce 32.5 MB v.Son Sürüm
204
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Yılan Oyunu

slither.io oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yılan oyunudur. Bir zamanların en popüler oyunlarından olan yılan oyunu yeni nesil yüzü ile bizlerle. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu oyun online olarak oynanmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Online olarak oynandığı için dünya çapında birçok oyun sever oyunda. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynadığınız Agar.io benzeri oyunda yılanınızı büyütmek için çevrenizde bulunan ışıkları yemelisiniz. iOS cihazınızda oyuna başlamadan önce kendinize bir takma isim yazmalısınız. Sonrasında hemen oyuna başlıyorsunuz. Ayrıca platformda sizin gibi büyüklü küçüklü birçok yılan da var. Dikkatli olmanız gereken şey ise diğer yılanlara siz dokunmayın.

slither-io-ios2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oyunu oynarken diğer yılanlar size dokunursa size birşey olmaz. Size dokunan yılanlar ölüyor. Ama onlar gibi sizde diğer yılanlara dokunursanız ölürsünüz. Ama oyunda strateji de geliştirebilirsiniz. Örneğin diğer yılanların size dokunması için dokunmasını istediğiniz yılanın etrafını sarın. Böylece o yılan size dokunmak zorunda kalacak ve ölecektir. Ama aynı stratejiyi size yapmalarına da izin vermeyin.

slither.io Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.