İndir5 > Mobil > Android > Smart AppLock (App Protector) İndir (Android)

Smart AppLock (App Protector) İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletinizde bulunan uygulama ve oyunları kilitleyerek başkalarının girmesine izin vermeyeceğiniz bir uygulama.

30 Kasım 2015
115
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 3.04 MB
Sistem : Android (Cihaza göre değişir)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : ThinkYeah Mobile

Android İçin Uygulama Kilitleme Uygulaması

Smart AppLock (App Protector) uygulaması Android akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir uygulama/oyun kilitleme uygulamasıdır. Yani Android cihazında Galeri, SMS, WhatsApp, LINE, Rehber, Subway Surfers, Candy Crush gibi istediğiniz uygulamaları yada oyunları kilitleyebilirsiniz. Böylece sizin izniniz olmadan kimse o uygulamaya yada oyuna giremez.

Sponsorlu Bağlantılar


Şifre belirlerken ister model şifresi koyun isterseniz sayısal bir şifre koyun. Tercih sizin. Bu uygulamanın kilidi açarken karşınıza çıkan ekrana duvar kağıdı belirleme imkanınız da var. Bu duvar kağıdını ister düz bir renk olarak isterseniz galeriden seçebilirsiniz.

Smart AppLock (App Protector) android-2

Android İçin WhatsApp İndir

Bu uygulamayı kurduktan sonra başkaları şifreyi bilmedikleri için doğrudan bu uygulamayı kaldırmak isteyebilir. Bunun önüne geçilmiş durumda. “Cihaz Yöneticisi Olarak Ayarla” seçeneğini aktif ederseniz sizden başkası uygulamayı asla kaldıramaz. Sizde uygulamayı kaldırmak için “Cihaz Yöneticisi Olarak Ayarla” seçeneğini pasif yapmalısınız.

Smart AppLock (App Protector) Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.