İndir5 > Oyun > Sniper Elite 4 İndir

Sniper Elite 4 İndir

2. Dünya Savaşı temalı keskin nişancı oyunu olan Sniper Elite 4 oyunu, 1943 yılının İtalya’sında Nazi güçlerine direniş gücünün amansız mücadelesini konu ediniyor.

14 Şubat 2017
Ücretli İngilizce - v.4
373
Sponsorlu Bağlantılar

Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Elite 4 oyunu 14 Şubat 2017 itibari ile PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yaptı.PC için Steam üzerinden indirilen Sniper Elite 4 oyunu ödüllü grafikleri ile en iyi keskin nişancı oyunlarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar


Sniper Elite 3 oyununda Kuzey Afriak’da Nazi’lere karşı mücade etmiştik. Sniper Elite 4 oyununda ise bu defa İtalya’da Nazi’lere karşı mücadele veriliyor. 2. Dünya Savaşı yıllarında İtalya’da hakim olan faşizm yönetime karşı direniş gücüne yardım ediyorsunuz.

1943 yılının İtalya’sında geçen oyun harika görsel keyif de sunuyor. Harika kasabalar, dağ manastırları, Nazi yapıları, korkutucu ormanlar ve vadiler gözlerinizin pasını silecek. Kahramanımız Karl Fairburne, İtalyan direnişçilere yardım ederek savaş öncesi tehditleri ortadan kaldırmaya çalışacak.

Üçüncü kişi perspektifinden oynanan bu oyun, gizli unsurları olan bir taktik oyunudur. Uzun mesafeli bir keskin nişancı tüfeği kullanarak düşmanı öldürüyorsunuz.  Sniper Elite 4 oyununda oyun kamerası tüfekten hedefe kadar mermiyi takip ediyor ve düşmanın vücut parçalarını, kemikleri veya iç organ organlarını gösteren X-Ray görüntüler sunuyor.

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4 ile birlikte oyunun yapay zekası geliştirildi ve artık düşmanlar oyuncuların eylemlerine daha duyarlı tepkiler verebiliyor. Bir düşman öldüğünde, diğer düşmanlar ölüleri aktif olarak aramay başlıyor. Aynı zamanda oyuncular, düşmanlarının nerede olduğunu ve hangi silah taşıdıklarını gösteren bir çift dürbünle sahip oluyorlar.

Tuzakları yerleştirebilir ve cesetleri bubi tuzakları olarak kullanabiliyorsunuz. Oyun, oyuncuların varlıklarını gizlemek için ışık kaynaklarını kaldırabileceği gece görevleri de içeriyor.

Oyundaki haritalar, Sniper Elite III’ten önemli ölçüde daha büyük ve oyunculara daha fazla özgürlük ve açık bir dünya sunuyor.

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 veya 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD eşdeğer
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 veya 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 veya AMD eşdeğer
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

Sniper Elite 4 Video Tanıtım

Sniper Elite 4 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.