İndir5 > Mobil > Android > Sniper Fury İndir (Android)

Sniper Fury İndir (Android)

Android cihazlarınızda terörizme ve baskıcı güçlere karşı sniper silahınız ile savaşacağınız kaliteli bir Gameloft oyunudur.

5 Aralık 2015
139
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 31 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gameloft

Android İçin Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Fury oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir keskin nişancı oyunudur. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanmakta. FPS türündeki bu oyunda birbirinden zorlu hava şartlarına sahip mekanlara gidecek ve birçok düşman üssünü yok edeceksiniz. Oyundaki düşmanlar ise dünya genelindeki terör grupları ve baskıcı askeri güçler.

Sponsorlu Bağlantılar


Oldukça aksiyon dolu ve sizleri heyecanlandıracak bir oyun. Oyunda size verilen bir takım görevler var. Bunları yerine getirmeli ve sizden istenene hedefleri yok etmelisiniz. Bölüme başlarken öncelikle hedefin yerini tespit etmelisiniz. Ardından sniper silahınızın dürbününü zoom yaparak hedefi yok etmelisiniz.

Sniper Fury android-2

Oyun grafikleri son derece başarılı bu oyunda yapacağınız görevler kısa kısa. Yani görevlerin yapma süresi çok az. Oyunda düşman sayısı oldukça fazla. Bu düşmanlar kimi zaman bir asker iken kimi zaman bir helikopter olabiliyor.

Sniper Fury Ekran Görüntüleri

Sniper Fury Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.