İndir5 > Mobil > iOS > Sniper Fury İndir (iOS)

Sniper Fury İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde terörizme ve baskıcı güçlere karşı sniper silahınız ile savaşacağınız kaliteli bir Gameloft oyunudur.

5 Aralık 2015
Ücretsiz Türkçe 561 MB v.Son Sürüm
192
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Sniper Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Sniper Fury oyunu bir sniper oyunudur. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun App Store üzerinden ücretsiz olarak yayınlanmakta. FPS türündeki bu oyunda birbirinden zorlu hava şartlarına sahip mekanlara gidecek ve birçok düşman üssünü yok edeceksiniz. iOS cihazlarınızda severek oynayacağınız bu oyundaki düşmanlar ise dünya genelindeki terör grupları ve baskıcı askeri güçler.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde  oldukça aksiyon dolu ve heyecanlandıracak bir oyun sizleri bekliyor. Oyunda size verilen bir takım görevler var. Bunları yerine getirmeli ve sizden istenene hedefleri yok etmelisiniz. iOS cihazınızda her bölüme başlarken öncelikle hedefin yerini tespit etmelisiniz. Ardından keskin nişancı silahınızın dürbününü yakınlaştırarak veya uzaklaştırarak hedefi yok etmelisiniz.

Sniper Fury ios-1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyun grafikleri son derece başarılı bu oyunda yapacağınız görevler kısa kısa. Yani görevlerin yapma süresi çok az. Oyundaki düşmanlarınız kimi zaman bir asker kimi zaman bir helikopter şeklinde ve çok fazla.

Sniper Fury Ekran Görüntüleri

Sniper Fury Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.