İndir5 > Mobil > Android > Soluto İndir (Android)

Soluto İndir (Android)

Android mobil cihazlarınızı temizleyerek ve optimize ederek hızlandıracak ve batarya ömrünü uzatacak bir uygulama.

4 Eylül 2017
Ücretsiz İngilizce 20 MB v.Son Sürüm
186
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sistem Hızlandırma Uygulaması

Soluto uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir sistem temizleme ve performans artırma uygulamasıdır. Yani Android cihazınızı hızlandırabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama en zor anlarınızda size yardımcı olabilecek bir uygulama. Batarya ömrünüzü artırır, wifi, bluetooth gibi bağlantı sorunlarınızı çözer, gereksiz dosyalardan sizi kurtarır ve daha bir çok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Soluto uygulaması her yerde ve her zaman Android akıllı telefonlarınız için destek olur ve koruma sağlar. e-mail kurulumu ve daha fazlası için bağlantı sorunları, cihazınızın güvenliğini sağlamak için cihazınızı koruma ve performans artırma araçları gibi ihtiyaç duyduğunuz yardımları bu uygulama size veriyor.

Soluto android-1

batarya ömrünü ve depolama alanını artırmak için ipuçları verir. Telefonunuzu kaydederseniz uygulama telefonunuzu kilitleyerek güvenliğini sağlar ve telefonunuzu bulur. Antivirüs koruması ile telefonunuzu güvende tutar. Daha birçok özelliği ile size ekstra avantajlar sağlayacağınız bir uygulama.

Soluto Ekran Görüntüleri

Soluto Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.