İndir5 > Mobil > iOS > Soluto İndir (iOS)

Soluto İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi temizleyerek ve optimize ederek hızlandıracak ve batarya ömrünü uzatacak bir uygulama.

24 Kasım 2015
132
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 25.9 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Sistem Hızlandırma Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Soluto uygulaması ücretsiz bir sistem temizleme ve performans artırma uygulamasıdır. Yani iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi hızlandırabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama en zor anlarınızda size yardımcı olabilecek bir uygulama. iOS cihazınızın batarya ömrünüzü uzatır, wifi ve bluetooth gibi bağlantı sorunlarınızı çözer, gereksiz dosyaları siler ve daha bir çok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama her yerde ve her zaman size destek olur ve koruma sağlar. E-mail kurulumu ve daha fazlası için bağlantı sorunları, cihazınızın güvenliğini sağlamak için cihazınızı koruma ve performans artırma araçları gibi ihtiyaç duyduğunuz yardımları bu uygulama size veriyor.

Soluto ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde batarya ömrünü ve depolama alanını artırmak için ipuçları verir. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizi kaydederseniz uygulama bu iOS cihazınızı kilitleyerek güvenliğini sağlar ve telefonunuzu bulur. Antivirüs koruması ile telefonunuzu güvende tutar. Daha birçok özelliği ile size ekstra avantajlar sağlayacağınız bir uygulama.

Soluto Ekran Görüntüleri

Soluto Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.