İndir5 > Mobil > iOS > Speed Racing on Asphalt Tracks İndir (iOS)

Speed Racing on Asphalt Tracks İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde arabalarınızı modifiye ederek ışıklar altında heyecan dolu yarışlar yapacağınız bir yarış oyunu.

1 Ekim 2016
Ücretsiz Türkçe 156 MB v.Son Sürüm
144
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Hız ve Yarış Oyunu

Speed Racing on Asphalt Tracks oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Hız ve heyecanı bir arada bulabileceğiniz bu oyunu App Store üzerinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geceleri ışıklar altında aksiyon dolu araba yarışları yapacağınız bu oyuna ilk olarak arabanızı seçerek başlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu oyunda tek amacınız var, o da rakiplerinizi geride bırakarak 1. olmak. Yalnız yarışta bir yandan yarışırken diğer yandan da yol üzerindeki paketleri almaya çalışıyorsunuz. Zira bu paketler iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde yarışırken size büyük avantajlar sağlıyor.

speed-racing-on-asphalt-tracks-ios3

Son model spor arabaların yanı sıra prototip arabaları da göreceğimiz bu oyunda toplamda 10 adet araç var. Bu araçları kazandığınız paralar ile modifiye edebilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyunu daha da keyifli yapmak için özellikle motor gücünü ve yol tutuş özelliğini artırmalısınız.

Speed Racing on Asphalt Tracks Ekran Görüntüleri

Speed Racing on Asphalt Tracks Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.