İndir5 > Mobil > Windows Phone > Speed Racing on Asphalt Tracks İndir (Windows Phone)

Speed Racing on Asphalt Tracks İndir (Windows Phone)

Windows Phone İçin Yarış Oyunu Speed Racing on Asphalt Tracks oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Hız ve heyecanı bir arada bulabileceğiniz bu oyunu Windows Phone mağaza üzerinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geceleri ışıklar altında aksiyon dolu araba yarışları yapacağınız bu oyuna ilk olarak arabanızı seçerek başlıyorsunuz. Sponsorlu Bağlantılar Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda […]

1 Ekim 2016
82
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 48.95 MB
Sistem : Windows Phone 8 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Windows Phone İçin Yarış Oyunu

Speed Racing on Asphalt Tracks oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Hız ve heyecanı bir arada bulabileceğiniz bu oyunu Windows Phone mağaza üzerinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geceleri ışıklar altında aksiyon dolu araba yarışları yapacağınız bu oyuna ilk olarak arabanızı seçerek başlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda tek amacınız var, o da rakiplerinizi geride bırakarak 1. olmak. Yalnız yarışta bir yandan yarışırken diğer yandan da yol üzerindeki paketleri almaya çalışıyorsunuz. Zira bu paketler Windows Phone cihazlarınızda yarışırken size büyük avantajlar sağlıyor.

speed-racing-on-asphalt-tracks-windows-phone-2

Son model spor arabaların yanı sıra prototip arabaları da göreceğimiz bu oyunda toplamda 10 adet araç var. Bu araçları kazandığınız paralar ile modifiye edebilirsiniz. Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunu daha da keyifli yapmak için özellikle motor gücünü ve yol tutuş özelliğini artırmalısınız.

Speed Racing on Asphalt Tracks Ekran Görüntüleri

Speed Racing on Asphalt Tracks Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.