İndir5 > Oyun > Spintires – (Windows)

Spintires – (Windows)

Araç Simülasyon Oyunu Oovee Game Studios tarafından hazırlanan ve Windows kullanıcılarına sunulan bu oyun, ücretli olmasına karşın en iyi simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. Gerek, gerçekçi grafikleri gerekse de oyun akışı ile Spintires, kamyon, tır ve jip gibi araçları sürmekten hoşlanan kişilere sınırsız eğlence vaat ediyor. Oyuna girdiğinizde arazi araçlarını kullanırken aynı zamanda sürüş tekniklerinizi […]

4 Mayıs 2015
235
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1 GB
Sistem : Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Versiyon : Son Sürüm

Araç Simülasyon Oyunu

Oovee Game Studios tarafından hazırlanan ve Windows kullanıcılarına sunulan bu oyun, ücretli olmasına karşın en iyi simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. Gerek, gerçekçi grafikleri gerekse de oyun akışı ile Spintires, kamyon, tır ve jip gibi araçları sürmekten hoşlanan kişilere sınırsız eğlence vaat ediyor. Oyuna girdiğinizde arazi araçlarını kullanırken aynı zamanda sürüş tekniklerinizi de gözden geçirmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Fazla Araç ve Mod Seçeneği

Spintires’ı indirip oynamaya başladığınızda seçtiğiniz aracı kullanmadan önce bir dizi teste tabi tutulmanız gerekiyor. Bu testlerde sürüş, dayanıklılık gibi kıstasları başarıyla tamamladıktan sonra kesilen dev kütükleri, belirtilen noktalara vakit kaybetmeden ve kütükleri dağıtmadan taşımanız gerekiyor.

Spintires

Her ne kadar bir kütüğü bir noktadan diğerine taşımak kolay gibi görünse de kötü hava şartları engebeli araziler nedeniyle bu hiç de kolay olmuyor. Çamurlu yollara girdiğinizde çamura saplanan lastikler yanında araç kontrolü giderek zorlaşırken taşıdığınız kütüklerde devrilmeye ve aracın sürüşünü zorlaştırmaya başlıyor. Sizde yeni ve eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız Spintires’e mutlaka göz atmalısınız.

Spintires Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.