İndir5 > Oyun > Spore

Spore

Yaratık Yaratma Oyunu Bugüne kadar oynadığımız tüm oyunlarda kullandığımız tüm karakterler, kullanıcı istekleri göz ardı edilerek hazır şekilde sunulmaktaydı. Spore ya da daha açık ifade ile Spore Creature Creator kendi yaratığınızı geliştirebileceğiniz son derece basit ve eğlenceli bir oyundur. Electronic Arts tarafından Windows kullanıcıları için geliştirilen bu oyun yaratıklarınızı oluşturduktan sonra diğer kullanıcılar ile paylaşmanıza […]

14 Mayıs 2015
223
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 206 MB
Sistem : Vista/WinXP/7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

Yaratık Yaratma Oyunu

Bugüne kadar oynadığımız tüm oyunlarda kullandığımız tüm karakterler, kullanıcı istekleri göz ardı edilerek hazır şekilde sunulmaktaydı. Spore ya da daha açık ifade ile Spore Creature Creator kendi yaratığınızı geliştirebileceğiniz son derece basit ve eğlenceli bir oyundur. Electronic Arts tarafından Windows kullanıcıları için geliştirilen bu oyun yaratıklarınızı oluşturduktan sonra diğer kullanıcılar ile paylaşmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Hayal Gücünüze Özgü Yaratıklar

Herhangi bir kısıtlama olmaksızın tamamen hayal gücünüzü kullanarak oluşturacağınız yaratıkları, dilerseniz uygun alanlarda kullanabilir dilerseniz diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Spore, son derece basit arayüzü ile kullanım sırasında herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Yaratıklarda ise kaşlarından gözlerine, kulaklardan tüm vücuduna kadar tasarım yapabiliyorsunuz.

Spore

Yapı ve grafik itibariyle orta düzey bir oyun olmasına karşın 2008 yılından günümüze değin halen oynanmakta ve pek çok platformda üst sıralarda yer almaktadır. Genellikle çocuklara yönelik oyunlardan biri olarak tanıtılan Spore her yaştan kişinin oynayabileceği özelliklere sahiptir. Sizde kendi yaratıklarınızı oluşturmak istiyorsanız Spore’a mutlaka göz atmalısınız.

Spore Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.