İndir5 > Blog > Spotify Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Spotify Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Online müzik hizmeti alanında belki de lider konuma gelen Spotify, Başta Apple Music olmak üzere rakiplerini geride bıraktı. 140 milyondan fazla üye sayısı ve 50 milyondan fazla ücretli üye sayısı ile büyümeye devam ediyor.

17 Haziran 2017
101
Sponsorlu Bağlantılar

50 Milyondan Fazla Ücretli Üyeye Sahip

Dünyanın en popüler online müzik servisi olan “Spotify”, sahip olduğu kullanıcı kitlesini her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Son dönemde Apple Music ile ciddi bir rekabet içerisinde olan ‘Spotify’ın tüm hukuki sorunları çözmeyi başardığını ve yönetimde değişiklik yaptığını biliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


50 milyondan fazla ücretli aboneye sahip olan ve bu alanda 27 milyon ücretli abonenin yer aldığı Apple Music hizmetinden iki kat daha fazla kullanıcıya sahip olan Spotify, bünyesinde 30 milyondan fazla müzik barındırıyor. Diğer müzik hizmetlerinin aksine Spotify’ın kullanıcılara uygun fiyata hizmeti test etme şansı sunmasıdır.

140 Milyon Sınırını Geçti

Geçtiğimiz yıl 100 milyon kullanıcıya hizmet vermekte olan online müzik hizmeti, 1 yıllık süre içinde yüzde %40 büyüme gerçekleştirerek kullanıcı sayısını 140 milyon seviyesine ulaştırmayı başardı.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.