İndir5 > Mobil > Android > StealthApp İndir (Android)

StealthApp İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletlerinize gelen WhatsApp mesajlarını okuduğunuzu gönderen kişinin bilmesini istemiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

30 Kasım 2015
Ücretsiz İngilizce 3 MB v.Son Sürüm
192
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin WhatsApp Mesajlarının Okunduğunu Gizleme Uygulaması

StealthApp uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir WhatsApp gizlilik uygulamasıdır. WhatsApp uygulamasını kullanıyorsanız ve karşı tarafın WhatsApp mesajını okuduğunuzu bilmesini istemiyorsanız bu uygulama tam size göre. Çünkü normalde WhatsApp ile gelen mesajları okuduğunuz zaman mesajı gönderen kişi mesaj okuduğunuzda çift mavi işaret ile bunu anlar. İşte bu uygulama bu durumun önüne geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yani siz gelen WhatsApp mesajını okusanız bile bu uygulama karşı tarafın mesajını okuduğunuzu bilmesini engelliyor. Bunun için WhatsApp uygulamasına bu uygulama ile giriyorsunuz. Yani direk WhatsApp uygulamasına girmiyorsunuz.

StealthApp android-1

Android İçin WhatsApp İndir

Yalnız şunu belirtelim ki bu uygulama WhatsApp’ın resmi uygulaması değil ve bu uygulama sadece karşı tarafa mesajların okundu bilgisinin gitmesini engelliyor. Yani bu uygulama ile mesaj göndermeye çalışmayın. Yani sadece WhatsApp mesajlarını okuyabileceğiniz bir uygulama. Ayrıca birden fazla gelen WhatsApp bildirimlerini de tek bir dokunuşla kapatabilirsiniz.

StealthApp Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.