İndir5 > Mobil > iOS > Steam İndir (iOS)

Steam İndir (iOS)

Piyasaya çıkan hemen he oyun ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz, takip edebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bu online oyun platformu artık iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

2 Temmuz 2016
Ücretsiz Türkçe 11 MB v.Son Sürüm
238
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Online Oyun Platformu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Steam uygulaması bir çevrimiçi oyun platformudur. Hem Türkçe dil desteğine sahip olan hemde ücretsiz olarak App Store üzerinden yayınlanan bu uygulama ile iOS cihazlarınızdan oyunları takip edebilir, arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, yeni çıkan oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca Steam üzerinden indirimli olarak satışa sunulan oyunlardan iOS cihazınızdan anında haberdar olabilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama ile oyunları orjinal olarak satın alabilirsiniz.  Tabi bunun için ücretsiz olarak üye olmalısınız. Satın almış olduğunuz oyunları internet bağlantısı olan bilgisayarlardan giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

Steam ios-3

Piyasaya çıkan hemen hemen bütün oyunları burada bulabilirsiniz. iOS platformunun yanı sıra diğer mobil platformları ve Windows, Mac, Linux PC platformları için de yayınlanan bir uygulama. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama sayesinde takip ettiğiniz oyunlar hakkında gelişmeleri de öğrenebilirsiniz.

Steam Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.