İndir5 > Mac > Steam İndir (Mac)

Steam İndir (Mac)

Piyasaya çıkan hemen he oyun ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz, takip edebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bu online oyun platformu artık Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda.

4 Temmuz 2016
Ücretsiz Türkçe 1.5 MB v.-
235
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Online Oyun Platformu

Steam programı MAC OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen bir online oyun platformudur. Ücretsiz olarak Steam üzerinden yayınlanan bu program ile Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdan oyunları takip edebilir, arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, yeni çıkan oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca Steam üzerinden indirimli olarak satışa sunulan oyunlardan Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan anında haberdar olabilirsiniz. Program ile oyunları orjinal olarak satın alabilirsiniz.  Tabi bunun için ücretsiz olarak üye olmalısınız. Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan satın almış olduğunuz oyunları internet bağlantısı olan bilgisayarlardan giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

steam mac-2

Piyasaya çıkan hemen hemen bütün oyunları burada bulabilirsiniz. Mobil platformların yanı sıra ve Windows ve Linux PC platformları için de yayınlanan bir uygulama. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu uygulama sayesinde takip ettiğiniz oyunlar hakkında gelişmeleri de öğrenebilirsiniz.

Steam Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.