İndir5 > Mobil > Windows Phone > Steam İndir (Windows Phone)

Steam İndir (Windows Phone)

Piyasaya çıkan hemen he oyun ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz, takip edebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bu online oyun platformu artık Windows Phone cihazlarınızda.

2 Temmuz 2016
129
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 3.04 MB
Sistem : Windows Phone 8.1 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Windows Phone İçin Online Oyun Platformu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Steam uygulaması bir çevrimiçi oyun platformudur. Ücretsiz olarak Windows Phone mağazadan yayınlanan bu uygulama ile Windows Phone cihazlarınızdan oyunları takip edebilir, arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, yeni çıkan oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca Steam üzerinden indirimli olarak satışa sunulan oyunlardan Windows Phone cihazınızdan anında haberdar olabilirsiniz. Uygulama ile oyunları orjinal olarak satın alabilirsiniz.  Tabi bunun için ücretsiz olarak üye olmalısınız. Windows Phone cihazınızdan satın almış olduğunuz oyunları internet bağlantısı olan bilgisayarlardan giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

Steam windows phone-1

Piyasaya çıkan hemen hemen bütün oyunları burada bulabilirsiniz. Windows Phone platformunun yanı sıra diğer mobil platformları ve Windows, Mac, Linux PC platformları için de yayınlanan bir uygulama. Windows Phone cihazlarınızdaki bu uygulama sayesinde takip ettiğiniz oyunlar hakkında gelişmeleri de öğrenebilirsiniz.

Steam Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.