İndir5 > Windows > Sticky Password İndir

Sticky Password İndir

Bilgisayarınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedip sizin yerinize dolduran bir program.

17 Mayıs 2016
135
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 28.4 MB
Sistem : Windows 10/8/7/Vista/XP
Versiyon : Build 8.0.7.78
Üretici : Sticky Password

Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlama/Doldurma Programı

Sticky Password programı bilgisayarlarınızda form ve parola doldurmanız gereken yerlerde bütün bunları otomatik olarak doldurmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilindiği üzere internet üzerinde çok sayıda hesabımız var ve bunların her biri için ayrı bir kullanıcı adı ve parolamız var. Hal böyle olunca bütün bunları hatırlama zor oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu noktada bu program size yardımcı oluyor ve sizin yerinize bütün bunları hatırlıyor. Her hesabınız için kullanıcı adı ve şifreyi kaydedip üstelik sizin yerinize bu bilgileri giren bir program. Program bu bilgilerinizi güvenli bir şekilde kendi sunucusuna kaydediyor.

Sticky Password windows-1

Program popüler bütün web tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmakta. Ayrıca programın tasarımı anlaşılır ve sade. İsterseniz şifreyi programın koymasını da isteyebilirsiniz. Yani güvenli parola oluşturma konusunda kendinize güvenmiyorsanız bu program sizin yerinize güvenli bir şifre belirliyor.

Sticky Password Ekran Görüntüleri

Sticky Password Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.