İndir5 > Mobil > Android > Sticky Password İndir (Android)

Sticky Password İndir (Android)

Andorid cihazınızda girdiğiniz web sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedip sizin yerinize dolduran bir program.

17 Mayıs 2016
122
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 2.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Android İçin Şifre Hatırlama/Doldurma Uygulaması

Sticky Password uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir parola kaydetme uygulamasıdır. Yani kullanıcı adınızı ve şifrenizi uygulamaya kaydettikten sonra artık o kullanıcı adınızı ve şifrenizi hatırlamanıza gerek kalmıyor. Hesabınızın olduğu web sayfasına Android cihazınızdan girdiğinizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi doldurmanız gereken yerlerde uygulama bunları otomatik olarak doldurmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği üzere internet üzerinde çok sayıda hesabımız var ve bunların her biri için ayrı bir kullanıcı adı ve parolamız var. Hal böyle olunca bütün bunları hatırlama zor oluyor. Bu nedenle Android cihazınızdaki bu uygulama sizin yerinize bütün bunları hatırlıyor ve gerektiğinde sizin yazmanıza gerek kalmadan dolduruyor.

Sticky Password android-2

Android cihazınızda kullanacağınız bu program popüler bütün web tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmakta. Ayrıca uygulamanın tasarımı son derece anlaşılır ve sade. Eğer güvenli parola koyma konusunda kendinize güvenmiyorsanız bunu uygulama sizin yerinize yapmakta ve güvenli bir şifre belirlemekte.

Sticky Password Ekran Görüntüleri

Sticky Password Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.